Jak wybierać otulacze i kocyki dla niemowlaków?

Jednym z podstawowych elementów każdej wyprawki jest kocyk. Jest to dodatkowo taki wyrób, który będzie używany niemal przez cały czas, choćby do otulania przy zasypianiu czy do uspokajania dziecka.

Jaki materiał?


Zanim wybierze się konkretny kocyk dla niemowlaka warto jest zapoznać się z tym, co mogą oferować wyroby wykonane z różnych materiałów. Kocyki dla niemowlaków wykonywane są z takich materiałów, jak między innymi:
– bawełna,
– bambus,
– muślin,
– wełna.
Sklepy, które oferują akcesoria dla dzieci Lanila są w stanie zapewnić wyroby z różnych typów materiałów.

Właściwości materiałów


Bawełniane produkty oferują przede wszystkim miękkość, co sprawia, że kocyk jest miły w dotyku. Natomiast wykonane bambusa kocyki sprawdzą się szczególnie latem. Wynika to z doskonałych właściwości termicznych. Dodatkowo kocyki z takiego materiału są również antybakteryjne. Muślin jest materiałem, który jest przewiewny oraz delikatny, co przekłada się na to, że kocyki z tego materiału doskonale sprawdzą się podczas letniej pory. W zimniejsze dni można zdecydować się na kocyki, które wykonane są z wełny.

Gdy określi się, z jakiego materiału ma być wykonany kocyk trzeba wybrać konkretne Lanila otulacze i kocyki niemowlęce. Warto postawić na produkty pochodzące od renomowanych producentów. Wówczas można mieć pewność, że kocyki wykonane są ze wskazanych, oryginalnych materiałów oraz wykonane są zgodnie z najlepszymi standardami w produkcji.

Oferta sprzedażowa: https://mrbobas.pl/lanila