Pieluszki tetrowe – co warto wiedzieć?

Bawełniana pieluszka tetrowa w dinozaury, ATK, zielone

Pieluszki tetrowe wykonane są z bawełny. Odpowiadają za chłonięcie wilgoci, ponadto oddychają i nie podrażniają niemowląt. Co ciekawe, jest to niezwykle znany produkt, który charakteryzuje się atrakcyjną ceną. Kiedyś mogliśmy liczyć tylko na jednokolorowe, a obecnie wyróżniamy pieluszki tetrowe kolorowe i białe.

Praktyczne zastosowanie pieluszek tetrowych

Co ciekawe pieluchy tetrowe (dostępne w sprzedaży tutaj) obecnie nie służą tylko i wyłącznie do przewijania, ale także mogą być również wykorzystane w wielu innych celach. Przykładowo są przydatne do podkładania pod główkę noworodka. Wykorzystywane mogą być również do przytulania, spania, wycierania buzi, czy przykrycia zamiast kocyka. Pieluchy tetrowe dla niemowląt przydają się również, kiedy idziemy do lekarza lub do położenia na ramię podczas odbijania. Jak widać, produkt ten można wykorzystać w naprawdę wielu sytuacjach, co pokazuje jak bardzo ma on praktyczne zastosowanie.

Kiedy nie stosować?

Warto zdawać sobie sprawę, że pod żadnym pozorem nie należy używać tych towarów do zasłaniania dziecka przed słońcem. Może mieć to bardzo negatywne skutki takie, jak chociażby przegrzanie dziecka lub nawet może doprowadzić do jego odwodnienia,

Podsumowując, produkt ten ma naprawdę wiele praktycznych zastosowań. Warto więc zainwestować w kupno takiej rzeczy i zapewnić swojemu dziecko duży komfort. Satysfakcja i zadowolenie zarówno niemowlaka, jak i rodzica z pewnością gwarantowane.