Ile kosztują namioty tipi?

Namioty tipi w ciągu ostatnich dwóch lat podbiły serca wielu rodziców. Mnóstwo dzieci nie wyobraża sobie codziennej zabawy bez wykorzystania swojego wyjątkowego kącika, w którym ma wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i do którego wstęp ma tylko dziecko. Co warto wiedzieć o takich namiotach? Ile one kosztuję i gdzie najlepiej je kupić? Podpowiedź poniżej.

Namioty tipi – przytulne miejsce dla każdego malucha

Namioty tipi to niezbędny gadżet w pokoju każdego dziecka. Bawią się w nim roczniaki, przedszkolaki, a nawet starsze dzieci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z radością traktują je jako swoje bazy, w którym mogą tworzyć swój własny, wyjątkowy i kolorowy świat. Namioty tipi zostały tak wykonane, by bez problemu zmieściły się w każdym pokoju dziecięcym. Są solidne, mocne i trwałe, dlatego też w ich środku spokojnie może przebywać nawet kilak maluchów. Dodatkowo, zrobiono je z przyjemnych i miłych w dotyku materiałów. Dlatego też, tak wiele dzieci traktuje je jako łóżka i chętnie w nich wypoczywa a nawet zasypia.

Świetna zabawa w jednym miejscu

Namioty tipi zachęcają dziecko do wielu inspirujących i kreatywnych zabaw. Dzieci mogą wnieść do namiotów ulubione zabawki, książeczki oraz wszystko to, co potrzebują, by się świetnie w nich czuć. Doceniają to bardzo, ich rodzice, gdyż dzieci potrafią dzięki temu spędzać sporo czasu w jednym miejscu dobrze się przy tym bawiąc. Co ciekawe, takie namioty nie tylko sprawdzają się w warunkach domowych. Latem, można je wynieść również na taras lub do ogrodu, gdzie także dobrze spełnią swoją rolę.

Ile kosztują namioty tipi?

Na rynku pojawiło się już dość sporo firm, które mają w swojej ofercie naprawdę dobre jakościowo namioty tipi. W większości przypadków za solidny, niezawodny, kolorowy i niezwykle efektowny namiot w standardowym rozmiarze trzeba zapłacić od około 200 do 400 zł. Warto również wziąć pod uwagę, by przy zakupie namiotu w odpowiedni sposób go wyposażyć. W sklepach z akcesoriami dla dzieci można dokupić do takiego namiotu specjalne poduchy bądź maty, które jeszcze bardziej umilą czas dzieciom w ich wnętrzu.

Rodzice, którzy planują taki zakup, powinni zapoznać się z wieloma ofertami producentów, by wybrać ten najodpowiedniejszy, najciekawszy model dla swojego dziecka. A zdecydowanie jest w czym wybierać. Różnorodne rozmiary, style, wzory i kolory sprawiają, że bez problemu można dopasować taki namiot do pokoju malucha pod względem wizualnym. Dodatkowo, wszelkie ozdoby jeszcze bardziej nadadzą klimatu temu wyjątkowemu kącikowi.